Gencay Yıldıztekin’den yoğun çalışma

KOCAELİ (İGFA) – ‘Şeffaflık’ ve ‘İsrafı önleme’ kelamı ile yola çıkan, açıkladığı vizyon projeleri ile Kocaeli’de büyük heyecan uyandıran İYİ Parti Kocaeli Büyükşehir Belediye Lider adayı Gencay Yıldıztekin, kentin tüm dinamikleri ile bir ortaya gelmeye devam ediyor. Tüm ilçelerde sokağın nabzını tutan, esnaf ve vatandaşların tavsiyelerini ve beklentilerini can kulağı ile dinleyen Yıldıztekin, misyona geldiklerinde ‘insan’ odaklı projelerini bir bir hayata geçireceklerini deklare etti.

KOCAELİ HALKI YILDIZTEKİN’İ ÇOK SEVDİ

Kocaelili vatandaşlarından büyük bir ilgi gören Gencay Yıldıztekin, samimi ve dürüstlüğü ile halkın takdirini ve sevgisini topluyor. Katıldığı çabucak her programda coşku ile karşılanan Yıldıztekin, halkın içinden biri olduğunu açıkça gösteriyor. İlçe ziyaretlerinde, belediye lider adayları ve teşkilat mensupları ile birlikte olarak güçlü bir bildiri veren Yıldıztekin, Kocaeli’nin ÂLÂ belediyeciliğe kavuşmasına sayılı günler kaldığının altını çizdi.

“BİZE GÜVENEN VE İNANAN VATANDAŞLARIMIZI MAHCUP ETMEYECEĞİZ”

Kocaeli halkının en âlâ hizmeti alması gerektiğine vurgu yapan İYİ Parti Kocaeli Büyükşehir Belediye Lider adayı Gencay Yıldıztekin, “Bizi bağrına basarak teveccüh gösteren Kocaelili vatandaşlarımıza ne kadar teşekkür etsek azdır. Alanda gördüğümüz güç ve değişim isteği motivasyonumuzu arttırıyor. Bize güvenen ve inanan vatandaşlarımızı Allah’ın müsaadesiyle mahcup etmeyeceğiz. Emanete sahip çıkacağız. İsraf yapmama, şeffaf çalışma, kaynakları aktif kullanma, liyakat ve adalet kelamı veriyoruz” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir